Jak odebrać wyniki badań?

Zmodyfikowano dnia śr, 19 Cze o 3:00 PO POŁUDNIU

Wyniki można sprawdzić poprzez naszą stronę wyniki.upacjenta.pl. Na wizycie Specjalista medyczny poprosi o numer PESEL pacjenta, u którego wykonywane jest pobranie. Specjalista zostawi również karteczkę, na której umieszczony jest numer zlecenia potrzebny do zalogowania. 


Dzięki otrzymanemu numerowi zlecenia oraz dacie urodzenia możliwe jest odebranie wyników na  

wyniki.upacjenta.pl - po wejściu na stronę uzupełnij dane oraz kliknij "Sprawdź wyniki":Zostaniesz przekierowany do strony z wynikami badań.Jeżeli któryś z wyników nie znajduje się w referencyjnych wartościach, zobaczysz go w części "Wyniki wymagające Twojej uwagi". Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o badaniu, np. jaką metodą zostało wykonane, kliknij w jego nazwę. Wyświetlą się szczegóły badania.Aby pobrać wyniki badań w formie pliku PDF, przejdź do zakładki "Do pobrania":Możesz pobrać wszystkie wyniki naraz, korzystając z przycisku "Pobierz wszystkie" lub wybrać poszczególne wyniki. Aby zobaczyć jakie badania znajdują się danym pliku, kliknij "Pokaż badania":Jeśli na stronie widnieje informacja o braku wyniku w formie tekstowej - będzie on dostępny jedynie w formie pliku PDF.


Wyniki nie są jeszcze dostępne? Nie musisz sprawdzać strony - kiedy pojawią się pierwsze wyniki badań, wyślemy smsa na numer podany podczas umawiania wizyty.


Po zalogowaniu się na stronę z wynikami, możesz zobaczyć jaki jest maksymalny czas oczekiwania na ich opublikowanie:
Korzystając ze strony wyniki.upacjenta.pl odbierzesz wyniki badań, które były realizowane po 1. czerwca 2023. Jeżeli chcesz sprawdzić wcześniejsze wyniki badań skontaktuj się z nami pod numerem 22 120 18 80 lub pod adresem mailowym pomoc@upacjenta.pl
Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł