Zauważyłeś u siebie niepokojące objawy?

uPacjenta Zaktualizowano przez uPacjenta

Co robić, kiedy zauważyłeś u siebie niepokojące objawy?

  1. Skontaktuj się z jednostką specjalną

Przede wszystkim zostań w domu i ogranicz kontakt fizyczny z innymi ludźmi. Zadzwoń do najbliższej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz do Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w Twojej okolicy. Te jednostki poinstruują cię o kolejnych krokach.

  1. Jeśli chcesz umówić wizytę domową pomimo że występują u Ciebie niepokojące objawy, skonsultuj się najpierw z infolinią uPacjenta

Jeśli zauważysz u siebie niepokojące objawy i mimo to planujesz zamówić wizytę domową, koniecznie poinformuj o tym nasze biuro telefonicznie (22 120 18 80) lub w sekcji uwagi podczas składania zamówienia. Specjalista zweryfikuje, czy możemy przeprowadzić u Ciebie domowe badanie krwi.

W przypadku, gdy nasz specjalista przyjedzie do pacjenta, u którego występują objawy, ale nie zostały one zgłoszone przed wizytą, specjalista ma prawo odmówić wykonania usługi i opuścić miejsce pobrania. W takim przypadku koszty za usługę i dojazd nie zostaną zwrócone.

  1. Konsultacja online

Jeśli chciałbyś skonsultować swoje objawy ze specjalistą, możesz również skorzystać z usługi konsultacji online dostępnej w naszym serwisie. Ekspert przeprowadzi z Tobą wywiad, który umożliwi dobranie właściwych badań do wykonania.

Jak się sprawdziliśmy?

Jak przygotować się do wizyty w dobie koronawirusa?

Realizacja wizyt domowych w trakcie obecności koronawirusa w Polsce

Kontakt