Badania na COVID-19 dla firm

uPacjenta Zaktualizowano przez uPacjenta

Odpowiadając na potrzeby firm, gdzie przebadanych jednorazowo powinno być co najmniej kilkanaście osób, przygotowaliśmy ofertę wykonania badań w kierunku COVID-19 w siedzibie firmy.

Jakie badania na COVID-19 można wykonać w firmie?

Aktualnie posiadamy w ofercie następujące badania:

• SARS-CoV-2 badania serologiczne

• SARS-CoV-2 testy przesiewowe metodą Roche

• SARS-CoV-2 badania genetyczne (test RT-PCR)

Ich ceny są ustalane indywidualnie w zależności od lokalizacji oraz liczby osób do pobrania.

Tutaj możesz zobaczyć szczegółową Ofertę Badań na COVID-19 Dla Firm.

Jeśli nie wiesz, czym różnią się poszczególne badania, przeczytaj ten artykuł.

Jak zamówić badania na COVID-19 do firmy?

  1. Wybierz rodzaj badania, które chciałbyś przeprowadzić u swoich pracowników. Masz wątpliwości które z nich wybrać? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci odpowiedni pakiet.
  2. Określ liczbę pracowników Twojej firmy których chciałbyś przebadać, a następnie ustal z nami dogodny dzień i godzinę badania.
  3. Nasz specjalista przyjeżdża do Twojej firmy i przeprowadza badanie wśród pracowników. W przypadku testu z pobraniem krwi z palca wynik dostępny jest od razu, zaś w przypadku badań krwi lub wymazu z gardła specjalista wręcza każdemu z pracowników specjalny numer zlecenia, który umożliwia im sprawdzenie swoich wyników online. Każdy wynik pozytywny zgłaszany jest od razu do sanepidu.
  4. Jeśli po otrzymaniu wyników któryś z nich będzie niepokojący, pracodawca zostaje poinformowany jak najszybciej, żeby móc poddać pracownika kwarantannie.

Dane kontaktowe

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem badań na COVID-19 w Twojej firmie lub masz jakieś pytania do oferty, napisz na adres badaniawfirmie@upacjenta.pl lub zadzwoń pod numer +48 500 560 635.

Jak się sprawdziliśmy?

Badania profilaktyczne dla firm

Kontakt